Garīgais apbruņojums Valstības ietekmei. 1.daļa.
Atcerieties, kā Dievs izveda Izraēla tautu un teica viņiem iet uz Apsolīto zemi. Dievs veda tautu caur tuksnesi, lai viņi varētu ieraudzīt, cik Viņš ir labs un žēlsirdīgs, lai varētu paļauties uz Viņu un rīkoties kopā ar Viņu. Bet, kad atnāca laiks karam, Izraēla bērni nobijās un negribēja uzbrukt, pat sāka atkāpties. Jebkurā kaujā (fiziskā vai garīgā) ir divas pozīcijas – aizsargātāji un uzbrucēji. Cilvēki, kas ieņem aizsardzības pozīciju, nevarēs paplašināt Valstības ietekmi. Cilvēks, kas ieņem aizsardzības pozīciju, parasti spriež tādā veidā: „Slava Dievam, es vēl neesmu atkāpies no Dieva, ka es esmu dzīvs un vesels, ar to man pietiek”. Bet tā nav uzvarētāja nostāja. Uzvarētāja nostāja ir uzbrucēja nostāja. Kad mēs runājam par Dieva Valstības ietekmi, iet runa tieši par uzbrūkošu nostāju. Dievs vēlas, lai mēs, Viņa bērni, ieņemam uzbrūkošu nostāju. Bet Viņš vēlas mums paskaidrot arī to, ka pirms uzbrukšanas mums ir jābūt labi apbruņotiem.* Sākumā mums ir jāapstājas, jāapsēžas, jāpiespradzējas, jāieņem stabila sēdus pozīcija. Mums ir jāizlīdzinās, janostājas rindā, kā armijā. Mums ir jābūt stingri nostiprinātiem, līdzīgi, kā tiek nostiprināts enkurs. Mums ir jābūt kā kokam, kas dziļi laiž savas saknes. Un mums ir jābūt labi bruņotiem. Padomājiet, kurš no jums piekristu ielauzties lapseņu pūznī bez nepieciešamā aprīkojuma? Neviens. Kurš ieietu ienaidnieka teritorijā bez atbilstoša apbruņojuma? Neviens. Šajos piemēros ir runa par fizisko līmeni, tie palīdz mums saprast, ko nozīmē iesaistīties garīgajā cīņā, un kādēļ mums ir jābūt bruņotiem. Ja vēlamies ietekmēt Dieva Valstībai, mums ir jābūt pareizajā garīgajā formā.* Mums ir jāpakļaujas noteiktai Dieva kārtībai un jābūt bruņotiem atbilstošā veidā. Bībelē ir teikts:
Lūkas 11:21-26 – Kad stiprais apbruņojies sargā savu pili, viņa īpašums paliek mierā, bet, kad kāds par viņu stiprāks nāk un to uzvar, tad tas paņem viņa bruņas, uz kurām tas paļāvās, un izdala viņam atņemto laupījumu. Kas nav ar Mani, tas ir pret Mani; un, kas ar Mani nesakrāj, tas izkaisa. Kad nešķīsts gars atstāj cilvēku, tad viņš apstaigā sausas vietas un meklē atpūtas vietu, bet, to neatradis, saka: es atgriezīšos savā mājoklī, kuru atstāju. Un viņš noiet un atrod to izslaucītu un izgreznotu. Tad viņš noiet un ņem līdzi septiņus citus garus, kas ļaunāki par viņu, un viņi nāk un tur dzīvo, un ar šo cilvēku kļūst ļaunāk, nekā bija iepriekš.
Augstākminētajā rindkopā mēs redzam kādas patiesības, kuras mums vēlas iemācīt Dievs:- Mums ir pretinieks, kurš ir nosaukts par stipru un labi apbruņotu.
- Velns rūpīgi aizstāv savu īpašumu.
- Sātans sauc par savu īpašumu cilvēkus, kurus viņš ir pakļāvis savai gribai. Sātans uzskata par savu īpašumu pat teritorijas, kur cilvēki dzīvo.