Zemes iekarošana caur ticību (Isaiah Baiyekusi)

Tāpat kā Israēla bērni, mēs ar jums šodien atrodamies Dieva dotā misijā. Mūsu ticība tiks pārbaudīta katru dienu. Kādu cilvēku vidū tu gribi būt – vai to 10 izlūku vidū, kuri nolēma, ka zemi nevar iekarot. Vai arī gribi būt to vidū, kā Jozua un Kālebs, kuri noticēja Dieva Vārdam un iekaroja Apsolīto zemi.Ceturtās Mozus grāmatas 13 nodaļā mēs lasām par to, kādu atskaiti atnesa 10 izlūki: 
« Un tur mēs arī esam redzējuši milžus, Anaka dēlus, no milžu cilts; mēs bijām savās acīs kā siseņi, un tādi paši mēs bijām arī viņu acīs» (4.Mozus 13:33).
 Viņi redzēja sevi kā mazus un nenozīmīgus, jo paļāvās nevis uz Dievu, bet gan uz saviem spēkiem. Nav svarīgi, kā cilvēki tevi dēvē, svarīgi ir tikai tas, kā tevi sauc Dievs, un kā jūs paši sevi saucat. Kā jūs pielietosiet savu ticību, redzot milžus savā zemē? Jums jābūt skaidrai sapratnei par to, kāda ir jūsu misija, un kā jūs virzīsieties uz priekšu savā ticībā. Un vēl, svarīgi ir saprast, kas ir jūsu milži, un kā jūs pielietosiet ticību Dievam un Viņa apsolījumus tam, lai iekarotu savu zemi.Vai atļausiet pūlim noteikt to, ko jūs darāt, vai esat atkarīgi no sabiedriskā viedokļa, vai arī ceļat savu dzīvi balstoties uz Dieva vārdu. Tieši Dieva vārdam ir jākļūst par pamatu tam, ko jūs darāt. Šos jautājumus mums sev jāuzdod katram. Ja nezināt, kāda ir jūsu misija, tad nezināsiet, kur jums jāiet. Tāpat, svarīgi ir zināt, kādu zemi Dievs jums dod. Tieši Dievs ir Tas, kurš dod cilvēkam zemi.Vai tev šodien ir skaidra tava Dieva dotā misija? Uz ko tu esi koncentrējies? Uz kā tu cel savu dzīvi – vai balstoties uz to ko saka cilvēki, jeb ko saka Dieva Vārds? Tie ir svarīgi jautājumi, uz kuriem katram no mums ir jāsaņem atbilde. Šim nolūkam mums jāklausās Dievs un jāzina, ko mums saka Viņš. Lūdz Dievam, lai Viņš palīdz tev uzzināt tavu misiju un ieraudzīt savu zemi, kura tev jāiekaro. Lai Dievs palīdz mums no savas puses izdarīt visu nepieciešamo tam, lai mēs varētu piepildīt un izdarīt visu, ko Dievs no mums gaida.

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.