Kur tad ir atšķirība starp augšāmcelšanās dzīvību un dzīvību pārpilnībā?

Žēlastība un miers no mūsu Kunga Jēzus Kristus lai jums ir bagātīgi šai dienā! Priecājos, ka šodien no jauna varu satikties ar jums mūsu rubrikā „Ikdienas vārds garīgajam stiprinājumam”! Es pateicos Dievam par brīnumaino iespēju dalīties ar jums gudrībā, kuru Dievs man ir devis, un ar to iedvesmot vismaz dažus no jums.Šodien es vēlētos parunāt ar jums par augšāmcelšanās dzīvību un dzīvību pārpilnībā.Jēzus ir teicis:
„….Es esmu nācis, lai tiem būtu dzīvība un pārpilnība.”(Jāņa 10:10b).
Jēzus atnāca ar nolūku, lai mums būtu dzīvība(augšāmcelšanās dzīvība) un dzīvība pārpilnībā.Uzreiz pēc grēku nožēlas mēs saņemam dzīvību. Tā ir augšāmcelšanās dzīvība, pateicoties kurai, nāvei vairs nav varas pār mums. Pateicoties tam, ka mēs pieņēmām Jēzu savā sirdī, mēs pārgājām no nāves dzīvībā. Kamēr Kristus mājo mūsu sirdī, mēs nemirsim, jo mūsos ir mūžīgā dzīvība(augšāmcelšanās dzīvība).Tomēr, var būt augšāmcelšanās dzīvība, un, tai pat laikā, nebūt dzīvības pārpilnībā. Esmu pārliecināts, ka jums ir pazīstami daudzi ticīgie, kuros ir Kristus dzīvība(augšāmcelšanās dzīvība), bet skatoties uz to, kā tie dzīvo, nevar teikt un ieraudzīt to, ka tiem pieder dzīvība pārpilnībā.Kālab tā? Tāpēc, ka mums ir jāiemācās konvertēt augšāmcelšanās dzīvību uz dzīvību pārpilnībā. Tas nenotiek automātiski. Šajā procesā mums arī palīdz sadraudzība ar Dievu.Kur tad ir atšķirība starp augšāmcelšanās dzīvību un dzīvību pārpilnībā?Pēc grēku nožēlas tev ir dāvāta augšāmcelšanās dzīvība, bet, dzīvība pārpilnībā – tā vēl ir apslēpta Dievā. Šeit, uz zemes, tev ir nepieciešama šī dzīvība pārpilnībā. Tomēr, lai šeit uz zemes mums būtu šī dzīvība pārpilnībā, mums ir jāiemācās konvertēt uz zemi to, kas mums pieder debesīs. Mūsu dzīvei uz zemes ir jābūt bagātai ar uzvarām katrā mūsu dzīves sfērā.Sadraudzība ar Dievu – tas ir tieši tas laiks, kad mēs konvertējam augšāmcelšanās dzīvību uz dzīvību pārpilnībā.Iedomājies šādu ainu: tu esi ļoti bagāts latvietis, kuram pieder liela skaidras naudas summa eiro. Un tu esi nolēmis braukt dzīvot uz Ameriku. Atbraucot uz Ameriku, tu mēģināji norēķināties veikalā ar eiro, bet tu to nevarēji izdarīt. Izrādās, ka Amerikā tu nevari izmantot savu bagātību, jo eiro tur nav spēkā. Bet tu vari konvertēt šos eiro tev nepieciešamajā valūtā, un tikai tad tu atkal būsi bagāts cilvēks. Bez eiro konvertēšanas tu būsi nabags, pat neskatoties uz to, ka tavas kabatas būs piebāztas ar lielām naudas summām.Dievs vēlas dāvāt tev dzīvību pārpilnībā, taču mums ir jāiemācās ieiet šajā dzīvībā. Un arī tas nav iespējams bez laika pavadīšanas ar Dievu un staigāšanas Viņa vārda gaismā!Turpināsim sarunu rīt!Lai Dievs jūs bagātīgi svētī!Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

  • Bīsties Dievu un nepriecājies par kāda cita kritienu! II

    „Bet Es jums saku: mīliet savus ienaidniekus un lūdziet Dievu par tiem, kas jūs vajā,”(Mateja :5:44). Bībeles tulkojumā krievu valodā : „Bet es jums saku; mīliet savus ienaidniekus, svētījiet tos, kas jūs nolād, dariet labu tiem, kas jūs ienīst un lūdziet par tiem kas dara jums pāri un vajā.Apbrīnojami, bet Jēzus pavēl mums MĪLĒT, SVĒTĪT, DARĪT LABU un LŪGT – par mūsu ienaidniekiem, par tiem, kuri mūs nolād, par tiem, kuri mūs neieredz, dara mums pāri un vajā mūs. Tā rīkojoties, mēs izpelnāmies paaugstināšanu no Dieva.
  • Dieva Valstība III

    Jēzus atnesa uz šo zemi Debesu Valstību, un viņš vēlas, lai mēs ar jums iesaistītos Viņa Valstības paplašināšanas procesā uz šīs zemes. Dievs vēlas, lai Viņa Valstība iekarotu visu zemi. Un ir bezjēdzīgi spriedelēt par to, notiks tas vai nē – šis jautājums jau ir atrisināts, tas noteikti notiks. Jautājums ir šāds – vai Dieva Valstības paplašināšana notiks ar tavu līdzdalību vai nē.Esmu pārliecināts, ka katrs ticīgais, kurš patiesi mīl Dievu, vēlas būt par šī procesa sastāvdaļu, vēlas Debesu valstību ne tikai sevī, bet vēlas To izplatīt sev visapkārt.
  • Viss apslēptais noteikti taps zināms

    «Jo Dievs tai tiesā, kas nāks pār visu apslēpto, pasludinās Savu spriedumu par visu notikušo, vai tas būtu bijis labs vai ļauns.(Sal.māc. 12:14).Salamans it kā dublē Jēzus vārdus. Dievs nodos katru mūsu lietu tiesā un īpaši visu apslēpto – grēkus, nepareizās lietas, to, ko mēs noslēpjam. Katru lietu Dievs izvedīs Savas tiesas gaismā. Tas nozīmē, ka mūsu grēki sekos mums pa pēdām. Vienīgais veids, kā mēs varam izvairīties no grēka un nepareizās rīcības sekām – nožēlot tos, pirms Dievs tos nodod tiesā. Grēku nožēla atnes mums žēlastību un labvēlību no tā Kunga. Grēka nožēla atnes mūsu dzīvē jaunas iespējas no tā Kunga. Tāpēc pareizais dzīves veids un pareizais lēmums ir tajā, ka nožēlojam savus apslēptos grēkus, lai Dievs mūs nenotiesātu.
  • Disciplīna – tā ir pastāvība izvēlētās rīcības virzienā

    Kuram no jums ir bijis tā, ka jūs sākāt attīstīt sevī kādus jaunus ieradumus, un tad, pēc neilga laika, jūs no jauna atgriezāties pie vecajiem ieradumiem? Es domāju, ka daudziem. Kālab tā notiek? Es nezinu visus iemeslus, bet es zinu, ka viens no iemesliem ir disciplīnas trūkums. Izmaiņas pieprasa ne tikai rīcību, bet arī pastāvību izvēlētajā rīcībā. Bez pastāvības, mūsu rīcībā nebūs stabilu pārmaiņu uz labo pusi, bet vien īslaicīgs emociju uzliesmojums, kas ātri vien apdzisīs.
  • Kad mēs paklausām, tad atbrīvojās Dieva spēks, lai veiktu nepieciešamo iejaukšanos

    Bībele par paklausību saka sekojošo: «Ja jūs būsit Man padevīgi un paklausīgi, tad jūs baudīsit zemes svētību» (Js.1:19). Vai baudīsim zemes svētības vai nē, tas ir atkarīgs no mūsu paklausības.Kāzu mielastā, Kānā Galilejā, Marija teica kalpotājiem: «… ko Viņš jums teiks, to darait!» (Jņ.2:5). Kad viņi izdarīja to, ko Jēzus teica, tad arī brīnums notika.