Kad Dievs pēdējoreiz runāja uz tevi?

Sveicinu jūs, dārgie draugi, šai brīnišķīgajā dienā! Katru dienu Dievs rada visu jaunu, un Viņa žēlastība atjaunojas ik rītu!Mēs turpinām runāt par to, cik svarīgi ir būt Dieva Vārda un Dieva balss vadītiem.Kādā veidā Dievs runā uz mums? Dievam ir dažādi paņēmieni, kurus Viņš izmanto, lai runātu uz mums. Dievs, galvenokārt, runā uz mums caur Savu Vārdu (Bībeli). Dažiem cilvēkiem ir vieglāk noticēt eņģelim, kurš nācis no debesīm, nekā tam, kas rakstīts Bībelē. Dievs Savā Vārdā mums ir krietni tuvāk, nekā eņģelis, bet mēs nepiešķiram nozīmi tam Vārdam, kurš ierakstīts Svētajos Rakstos. Dievs runā uz mums caur Savu Vārdu. Bībele – tā ir dzīvā grāmata, tas ir Paša Dieva Vārds, runājošs Vārds. Ja mēs ik dienas vēlamies baudīt mūžīgo dzīvību, tādā gadījumā lai Dieva Vārds ik dienas runā uz mums. Nelasi Bībeli kā vēsturi, kā stāstu vai izdomājumu, kuram nav nekāda sakara ar tavu šodienas dzīvi. Nelasi Bībeli kā Vārdu, kuru Dievs runā uz ebrejiem, bet uztver to kā Vārdu, kuru Dievs šodien runā personīgi uz tevi. Un notici, ka Dievs katru dienu var runāt uz tevi no Bībeles lappusēm. Dievs vēlas vest tevi pa to ceļu, pa kuru tev jāstaigā. Dievs runās uz mums caur Svēto Garu un Dieva Vārdu – tie ir divi galvenie paņēmieni, ar kuriem Dievs runā. Svētais Gars un Dieva Vārds ir savstarpējā mijiedarbībā. Svētais Gars ir Vārda autors, un Bībeles lasīšanas laikā, Viņš apgaismo mūs un dod iekšējo liecību. Parasti tas notiek tad, kad mēs lasām Dieva Vārdu. Bet tas nav vienīgais laiks, kad Svētais Gars var runāt uz tevi. Viņš var runāt uz tevi arī tad, kad tu nelūdz un nelasi Bībeli. Ja tev ir tuvas attiecības ar Dievu, tu pazīsi Viņa balsi! Laikā, kad tu lūdz, it īpaši, ja esi kristīts ar Svēto Garu un lūdz mēlēs, tavs gars ir sadraudzībā ar Dievu un notiek informācijas apmaiņa starp tevi un Dievu. Tāpēc tai laikā, kad tu nelūdz, tā informācija, kura jau ir saņemta un atrodas tavā garā, sāk izpausties.
„Bet mēs sludinām Dieva gudrību noslēpumā, apslēpto gudrību, ko Dievs paredzējis no mūžības laikiem, lai mūs celtu godā. To nav atzinis neviens šīs pasaules valdnieks; jo, ja tie to būtu atzinuši, tad tie nebūtu krustā situši godības Kungu. Bet tā ir, kā rakstīts: ko acs nav redzējusi un auss nav dzirdējusi un kas neviena cilvēka sirdī nav nācis, to Dievs ir sagatavojis tiem, kas Viņu mīl. – Mums Dievs to ir atklājis ar Savu Garu, jo Gars izdibina visas lietas, arī Dieva dziļumus.”(1.Korint.2:7-10).
Dieva gudrība ir paredzēta, lai celtu mūs godā. Jēzus saka, ka Viņa vārds ir dzīvība, bet dzīve ar Jēzu ir slavas pilna. No kurienes šī dzīvība, kas pilna Dieva slavas? Tad, kad mēs dzirdam Dieva gudrību un sekojam šai gudrībai, Dievs dod mums Savu slavu. Tie, kuri noniecina Dieva gudrību, iet pretim negodam.Tātad, uzdod sev jautājumu: „Kad Dievs pēdējoreiz runāja uz tevi?” Kad tu pēdējoreiz dzirdēji Dieva balsi?Tu lasi Dieva Vārdu un tu dzirdi Dieva balsi, un Svētais Gars saka tev. Dievam priekš mums ir plāns. Ja mēs dzīvojam šajā plānā, mums ir dzīvība ar pārpilnību. Bet, ja mēs neatrodamies Dieva plānā, mēs nespēsim baudīt šo dzīvību. Ārpus Dieva plāna nav īstas dzīvības. Mēs vēlamies dzīvot Dieva plānā, bet Dievs cilvēkam šo plānu atklāj caur Dieva Vārdu un Svēto Garu.Tāpēc tev jāiemīl Dieva Vārds un jāatrodas tajā katru dienu, lai smeltos no tā spēku un iepazītu, kāds ir Dieva plāns tavai dzīvei.Turpināsim rīt!Ar Dievu!Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.